Návod k použití Imosteon

Imosteon - gel proti osteochondróze, artróze a úrazům. Studie potvrdily vysoký stupeň jeho účinku na onemocnění. Bylo zjištěno okamžité zmírnění bolesti a snížení zánětlivého procesu. Gel zmírňuje otoky, působí jako přírodní antiseptikum, zlepšuje krevní oběh. V důsledku neustálého používání je zaznamenána regenerace tkání až do úplného obnovení společné práce.

Pokyn Imosteon - moderní léčba přírodními prostředky

Kromě své účinnosti se gel vyznačuje přirozeným složením rostlinných složek, které jsou pro tělo neškodné. Denní užívání přípravku Imosteon nezpůsobuje vedlejší účinky, závislost a nemá nepříznivý účinek na lidské zdraví. Neexistují žádné kontraindikace.

Vlastnosti účinných látek:

  1. Chladicí efekt. Mentolový éterický olej okamžitě zmírní zanícenou oblast.
  2. Antiseptické působení. Citral dezinfikuje zanícenou oblast, blokuje možné riziko infekce. Působí hojivě na poškozené tkáně kloubů.
  3. Protizánětlivé. Semena koňského kaštanu a ginkgo biloba stimulují krevní oběh, mají posilující účinek a urychlují regenerační proces.
  4. Oteplovací a vazodilatační účinek. Gel obsahuje extrakt z papriky.

Také do vzorce pro gel Imosteon přidali vědci kofein pro nejvýraznější účinnost uvedených vlastností. Vlastnosti kofeinu stimulují práci a zvyšují účinek dalších složek.

Indikace pro použití a působení gelu:

Bolest páteře

(v bederní, hrudní nebo krční páteři)

Gel Imosteon zmírňuje bolest, eliminuje příznaky, výrazně usnadňuje průběh onemocnění. Odolává vývoji nemoci v počáteční fázi jejího vývoje. Doporučeno k léčbě jako adjuvans v pokročilých případech. Pro prevenci - k prevenci nebo eliminaci rizika onemocnění.

Bolest při ohýbání

Bolesti kolen, loktů atd.

Otok v oblasti kolen

Praskání a brnění ve kloubech při pohybu

Tvoření "hrbolů" na prstech, rukou

Křeče v páteři

Pravidelná necitlivost končetin

aplikace gelu Imosteon proti bolesti kolena

Krém masírujte krouživými pohyby, dokud se zcela nevstřebá. Gel se snadno nanáší, nezanechává mastné skvrny. Používejte třikrát denně - během léčby, jednou večer - k profylaxi.

Produkt je k dispozici ve formě gelu v 50 ml tubách. Spolu s originálním gelem v balení je podrobný návod k použití a certifikát shody.

Tisíce kupujících v České republice již vyzkoušeli Imosteon a ocenili jeho výhody v akci! Zaznamenali okamžitý analgetický účinek, absenci vedlejších účinků a odstranění příznaků osteochondrózy, artrózy a dalších onemocnění kloubů a páteře.