Recenze o Imosteon

 • Anna
  V důsledku sedavé práce se nepostřehnutelně objevilo nesprávné držení těla, bolesti krční páteře a kolenních kloubů. Šel jsem k lékaři s diagnózou osteochondrózy. Gel Imosteon používám déle než dva měsíce. Zánět pominul a nepříjemné pocity zmizely. Stalo se snazší chodit a už mě bolí záda. Doporučuji gel pomáhá.
  Imosteon
 • Věra
  Můj manžel a já jsme už stárli. Bolesti kloubů jsou pro nás běžnou věcí. Mírná artróza. O gelu Imosteon jsme se dozvěděli od naší dcery. Řekl, že je vyroben výhradně z bylinných výtažků bez vedlejších účinků. Vyzkoušeli jsme to a moc se nám to líbilo. Bolest zmírňuje, zmírňuje otoky v kolenou. Objednali jsme si další dva kusy. Čekáme na doručení. Mé dceři moc děkuji!
  Imosteon
 • Jana
  Gel Imosteon se mi okamžitě líbil pro jeho přirozené složení. Často si objednáváme být pro první pomoc v lékárničce. Máme velkou rodinu. Dva školáci. Žijeme se starými rodiči. Nyní, pokud se něco stane, rozmazám dětem kolena po odření, abych zabránil zánětu. A rodiče ji používají, pokud bolí klouby kvůli počasí.
  Imosteon
 • Josef
  Od mládí vedu zdravý životní styl, běhám ráno třikrát týdně. Ne tak dávno začaly problémy s klouby. Objevily se nepohodlí v kolenou. A každý den se stále více zesiloval. Byla diagnostikována artróza. Už třetí týden používám gel Imosteon. Bolest se významně snížila. Objednal jsem si další dva gely. Budu to používat.
  Imosteon
 • Jaroslav
  Při lyžování byl zraněn. Zranil si koleno a loket. Objevily se nepochopitelné bolesti, vytvořil se otok. Vyšetření prokázalo zánět obou kloubů. Lékař doporučil gel Imosteon. Okamžitě potěšen přírodním složením. Používám to už dva týdny. Otok je pryč a já téměř nepociťuji žádnou bolest. Gel jasně pomáhá. I nadále používat.
  Imosteon
Uživatelské hodnocení Imosteon
4.3
30